KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413020
nr 1441 3020
Oidentifierad konstnär. Signerad, skogsmotiv. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 52x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:24:25
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)